Radca prawny Warszawa

Jedną ze specjalizacji radcy prawnego Przemysława Karonia, prowadzącego w Częstochowie kancelarię adwokacką jest prawo handlowe. Prawnik zajmuje się ponadto udzielaniem porad prawnych także z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. W zakres usług wchodzi również występowanie przed sądem w roli pełnomocnika lub obrońcy klienta.

Kancelaria adwokacka Gdynia

Znajdująca się w Gdyni kancelaria adwokacka oferuje pomoc adwokata w sprawach związanych ze spadkami, nieruchomościami, prawem budowlanym, cywilnym, czy też w sprawach karnych. Mecenasi zajmują się zarówno reprezentowaniem klientów w sądzie, jak i sporządzaniem ekspertyz. W zakres obowiązków prawników wchodzi także bieżąca obsługa prawna firm.

Wywóz odpadów Poznań

W okolicy Waszego domu czy mieszkania zalega wiele śmieci, których chcielibyście Państwo się pozbyć? Wywóz odpadów, jaki realizujemy w zakresie usług SKIP Żwawiak na terenie Poznania to kompleksowe rozwiązanie, w obrębie którego odbieramy od Was wszelkie komponenty takie jak potłuczone dachówki, elementy poremontowe czy nawet nadmiar ziemi. Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo, a jednocześnie zapewniamy pełne pozbycie się wszystkich niechcianych materiałów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!