Catering Wrocław

Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, w ramach której znajdziecie wykonywany przez naszych specjalistów catering. Wrocław jest miastem, gdzie znajdziecie naszą firmę. Wykonamy w niej dla Was najsmaczniejsze dania, jakie zaspokoją najbardziej wyszukane podniebienia i gusta naszych klientów.

sala weselna konstancin jeziorna

Jeżeli zależy Wam na tym, aby cieszyć się wyjątkowym smakiem dań, to koniecznie powinniście odwiedzić Rajski Dworek u Jachacego. Nasza restauracja w Konstancinie jest prowadzona przez najlepszych Szefów Kuchni, którzy są w stanie przygotować dla Was najbardziej wyjątkowe i pełne smaku dania. U nas będziecie mogli cieszyć się pięknym wystrojem w magnackim stylu, które wykazują się wyjątkowym ciepłem. Będziecie mogli skosztować tutaj wspaniałe specjały kuchni polskiej oraz najwspanialszych trunków.

olsztyn restauracja

Spędź z nami przepiękne chwile i skosztuj naszych wybornych potraw. Nasza restauracja Karczma Jana znajduje się w sercu Warmii i Mazur, czyli Olsztynie. Dla naszych gości przygotowaliśmy menu pełne pysznych i zdrowych potraw, które powstają z wyselekcjonowanych składników. W jadłospisie znajdziesz dania mięsne i rybne, strawy mączne, sycące zupy, aromatyczne sałaty, a także desery i nasze własne wyroby garmażeryjne. Zajmujemy się również cateringiem i organizacją uroczystości ślubnych oraz komunijnych, a także spotkań biznesowych.

Kromet

Wysokiej jakości kuchenki firmy Kromet to najwyższej jakości wyposażenie restauracji, czy też innego lokalu gastronomicznego, charakteryzujące się doskonałą funkcjonalnością i nowoczesnymi rozwiązaniami. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy PanaGastro - dystrybutora niezawodnego sprzętu dla profesjonalnych kuchni.

Słomka ptysiowa

Sprzedawanymi przez nas produktami można uzupełniać desery lodowe, owocowe, dodawać do serwowanej w kawiarni kawy itd. Szczególnie polecana słomka ptysiowa oblana gęstą polewą toffi nadaje się także do jedzenia bez dodatkowych łakoci. Sama w sobie jest słodka, przyjemnie rozpływa się na języku. W Makorogowo można zamówić kilogramowe opakowania w różnych nakładach. Duże cukiernie najczęściej wybierają całe palety, które dowozimy pod wskazany adres w wyznaczonym czasie. Zachęcamy do składania zamówień.