Talerzyki dla dzieci

Jeśli szukacie Państwo atrakcyjnych dekoracji i ozdób na przyjęcie dziecięce, zapraszamy do sklepu internetowego Urodzinowo.com. Znajdziecie u nas między innymi talerzyki dla dzieci, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, opatrzone motywami z bajek i filmów. Proponujemy również inne elementy zastawy - jednorazowe kubeczki czy plastikowe sztućce, a także papierowe obrusy. Zapewniają one nie tylko atrakcyjne dla maluchów uzupełnienie wystroju przyjęcia, ale także są bezpieczne i łatwe w sprzątaniu.

Skok tandemowy

Zapewniamy ekstremalne przygody w powietrzu, podczas których przeżyjecie niesamowite chwile i będziecie mogli podziwiać piękne widoku. Sky Camp to firma, która oferuje kompleksowe kursy spadochronowe i naukę latania od podstaw. Skok tandemowy jest doskonałym rozwiązaniem dla tych którzy nie mają jeszcze doświadczenia na wysokości. Bezpieczeństwo zapewnia stała obecność doświadczonego instruktora i profesjonalny sprzęt. Istnieje możliwość nagrania całego wydarzenia i zrobienia zdjęć, dzięki którym będziecie mogli pochwalić się znajomym swoją odwagą.

Barmani na wesele

Grupa ExtemeBar jest jedną z najczęściej wybieranych przez młodych ludzi atrakcji imprezowych w naszym kraju. Jesteśmy barmanami na wesele, którzy w rytm muzyki oraz przy użyciu licznych, barwnych i efektownych akcesoriów wprawiają swoich gości w szampański nastrój dostarczając im najwyższej klasy koktajli.